Sitemizde şuan toplam 794 film bulunmaktadır.

Tanrı Kent izle

FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Tanrı Kent izle

Tanrı Kent hiç durmak bilmeyen eğlenceli akışıyla izlerken hiç sıkmıyor.Tanrı kent tanrının bile unuttuğu yerlerde hayatta kalmak var olabilmek saygı görebilmek için silah ile erken yaşlarda tanışan çocukların ve onların hikayeleri.Bir şehrin içinde oluşan suç çetelerinin arasında geçen durumu anlatıyor. İlk başta ana karakterlerimizin çocukluklarıyla başlıyoruz sonra gençliklerine hızlı bir geçiş yapıyoruz  İizlerken filmin doğallığına ve bu kadar gerçek olmasına kapılıyorsunuz. DVXFİLM.COM : Bu filmin bu kadar güzel olmasındaki en önemli etken konunun işleyiş tarzıdır.Tanrıkent’teki olaylar ayrı ayrı anlatılarak hep birbirlerine olağanüstü bir kurguyla bağlanmıştır.

Bunun dışında oyunculuklar olağanüstü gerçekçiydi ki baş karakterler dışında oynayanların çoğu orada yaşayan fakir ve hiç oyunculuk eğitimi almamış kişilerdi.Film boyunca karakter karışıklığı olabilir çünkü hep birbirlerine benzeyen zenciler var.

Ayrıca film sonrası olayın gerçek olduğunu fotoğrafları ve filmden geçen bir karakterin gerçekteki rapörtajını göstererek film 10 üzerinden 8.8 puanını hak etmiştir

NOT:Karakter karıştırırsanız filmden sıkılabilirsiniz.

Tür: 2002, Dram, Polisiye, Türkçe Dublaj

Yapım: 2002

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Fernando Meirelles, Kátia Lund

Oyuncular: Alice Braga , Alexandre Rodrigues , Matheus Nachtergaele ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?